شما در حال مشاهده نسخه قدیمی سایت مهدنیوز می باشد.

8521_723

8735_132
 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۱۹ ق٫ظ

هواداران میلیونی نگران آینده نامعلوم تراکتور؛

بالاگرفتن آتش اختلافات و دودی که به چشم تراکتور و هوادارانش می رود

درحالیکه هنوز تکلیف مالکیت تراکتورسازی مشخص نیست و هواداران میلیونی این تیم نگران آینده نامعلوم باشگاه محبوبشان هستند، اختلافات در رده های بالای مدیریتی این باشگاه و هیات فوتبال استان و همچنین برخی دیگر از عوامل خارج باشگاه باعث شده تا شرایط تیم تراکتورسازی سخت تر از همیشه شود.

tractor-sazi--players-60667

همین چند روز پیش بود که ششگلانی رئیس هیئت فوتبال استان در نشست خبری خود با خبرنگاران موج جدیدی از انتقادات را روانه تیم تراکتورسازی و مدیرعامل این باشگاه کرد تا همگان به اختلافات پنهان و پشت پرده آجرلو با ششگلانی پی ببرند.

ششگلانی در نشست خبری گفت: تعامل تراکتورسازی با هیئت فوتبال نزدیک به صفر است. سهامدار باشگاه تراکتورسازی چه کسی است؟ آیا بخش خصوصی است، برای فرد یا افرادی است؟ همه ما می دانیم که استقلال و پرسپولیس از دولت تغذیه می شوند ولی با توجه به اینکه دولت توانایی هزینه کردن در آنها را ندارد یک پروانه باشگاه برایشان صادر کرده و به آنها می گوید اینک می توانید هر کاری خواستید انجام دهید و برای خودتان درآمدزایی کرده و هزینه کنید.

ششگلانی همچنین گفت: هوادار ما هنوز نمی داند که با چه کسی طرف است؛ بجای باشگاه، یقه هیئت فوتبال را گرفته اند. به جای اینکه مدیرعامل باشگاه مورد مواخذه هوادار قرار بگیرد، یقه هیئت فوتبال را گرفته اند!

این جملات تنها بخش کوچکی از آشکار شدن اختلافات بین آجرلو و ششگلانی بود، درحالیکه هنوز تکلیف مالکیت تراکتورسازی مشخص نیست و هواداران میلیونی این تیم نگران آینده نامعلوم باشگاه محبوبشان هستند دعوای بین مدیران به هیچ وجه نمی تواند به نفع باشگاه تراکتورسازی باشد و بدون شک دود این اختلافات به چشم هواداران می رود.

از طرف دیگر ارائه کردن مدارکی دال بر تملک باشگاه توسط ناصر شفق نیز موج دیگری از ابهامات در باشگاه تراکتورسازی را به راه انداخته است و نشان از حاشیه های بالای این تیم دارد.

اکنون که آجرلو هم به عنوان مدیرعامل باشگاه و هم سخنگو و هم همه کاره! تراکتورسازی مشغول به کار است و انتصابات جدیدی را نیز به راه انداخته است باید جوابگوی این مسائل باشد و هواداران تراکتورسازی را از نگرانی دربیاورد.

درتازه ترین اخبار منتشر شده به نظر می رسد مدارک ناصر شفق برای مالکیت تراکتورسازی مورد موافقت فدراسیون فوتبال نیز قرار گرفته است و درصورت عدم ارسال مدارک توسط باشگاه تراکتورسازی، این باشگاه پرطرفدار در اختیار ناصر شفق قرار می گیرد.

ناصر شفق نیز اعلام کرده است که با مسئولان تعاونی سپاه چندسال پیش توافق کرده بود که تا زمانی که باشگاه در اختیار سپاه باشد برای مالکیت آن مخالفتی ندارد ولی اگر قرار باشد تراکتور از سپاه خارج و واگذار شود بنده مالک آن هستم.

درحالیکه مدت زمان کمی تا شروع فصل جدید لیگ برتر باقی مانده است، آتش اختلافات در تراکتورسازی بالا گرفته و دود این اختلافات به چشم تراکتور و هوادارانش می رود.

حالا با اتمام مهلت قانونی فدراسیون فوتبال که به آجرلو داده بود و مدارکی که به کمیته حقوقی فدراسیون ارسال شده است، باید منتظر ماند و دید که تکلیف مالکیت این تیم چه می‌شود و چه رأیی در این مورد صادر خواهد شد.

دیدگاه شما

  • مطالب تصادفی


  • پر بازدیدها