شما در حال مشاهده نسخه قدیمی سایت مهدنیوز می باشد.

8521_723

8735_132
 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۶ ب٫ظ

همایش بزرگ روز جهانی دیابت در تبریز برگزار می‌شود

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز از برگزاری همایش بزرگ روز جهانی دیابت خبر داد.

دیابت

دکتر علیرضا رحیمی اظهار داشت: افزایش آگاهی های عمومی در رابطه با پیشگیری از دیابت یکی از اهداف اصلی برگزاری این همایش است.
وی سپس ادامه داد: شعار سازمان جهانی بهداشت برای سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ زندگی سالم و مقابله با دیابت نامگذاری شده است که در همین راستا سلسله کارگاه های آموزشی و همایش هایی از سوی اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز ترتیب داده شده است.
رحیمی سپس ابراز داشت: یکی از همین همایش ها دوشنبه ۲۴ آبان همزمان با روز جهانی دیابت از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در تالار اندیشه ائل گلی تبریز برگزار می شود.
مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در خصوص کارگاه های آموزشی مقابله با دیابت نیز گفت: این مجموعه کارگاه ها از مهرماه شروع شده و تا اواخر آبان ادامه خواهد داشت و تاکنون ۳۰ کارگاه آموزشی در خانه های سلامت و فرهنگسراهای سطح شهر تبریز برگزار شده است.
رحیمی در خصوص موضوعات این کارگاه های آموزشی نیز گفت: دیابت و مشکلات مردان، دیابت و عوارض دهان و دندان، آموزش تزریق انسولین، دیابت و فشار خون، عوارض حاد و مزمن دیابت، دیابت و مسافرت، دیابت و تغذیه، دیابت و ورزش، دیابت و آموزش به خانواده ها، دیابت و بارداری، خودکنترلی گلوگز خون و همچنین عوارض و تداخلات دارویی از مهترین موضوعات کارگاه های آموزشی مقابله با دیابت است.

دیدگاه شما

  • مطالب تصادفی


  • پر بازدیدها