شما در حال مشاهده نسخه قدیمی سایت مهدنیوز می باشد.

8521_723

8735_132
 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ | ۱۰:۴۴ ق٫ظ

پیکان با مسافر «معروف» به جاده تبریز رسید

تیم والیبال شهرداری تبریز امروز در حالی به مصاف تیم پیکان می‌رود که این تیم از وجود چند بازیکن ملی‌پوش در ترکیب خود بهره می‌برد.

والیبال

هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور موسوم به جام شهدای منا، امروز (یکشنبه) با برگزاری چند دیدار در شهرهای مختلف پیگیری می‌شود که در یکی از این دیدارها تیم والیبال شهرداری تبریز به مصاف تیم پیکان تهران می‌رود.

این دیدار که از ساعت ۱۷ در سالن شهید اقدمی تبریز آغاز می‌شود، حساس‌ترین دیدار این هفته از رقابت‌ها به‌حساب می‌آید که طی آن تیم‌های هشتم و دوم جدول رده‌بندی به مصاف یکدیگر می‌روند.

پیکان اصلی‌ترین تعقیب‌کننده بانک سرمایه

تیم پیکان که امسال با در اختیار داشتن چند بازیکن ملی‌پوش، یکی از اصلی‌ترین مدعیان قهرمانی لیگ برتر به‌حساب می‌آید، تاکنون عملکرد خوبی در رقابت‌های لیگ برتر داشته و در حال حاضر به رده دوم جدول رده‌بندی تکیه زده است.

آنان با ۴ برد و ۱۰ امتیاز اصلی‌ترین تعقیب‌کننده بانک سرمایه صدرنشین به‌حساب می‌آیند. خودروسازان که از حضور بازیکنان ملی‌پوشی نظیر سعید معروف و مهدی مرندی در ترکیب خود سود می‌برند، مطمئناً برای پیروزی در این دیدار به تبریز می‌آیند تا بتوانند همچنان خود را در صف مدعیان قهرمانی نگه دارند.

وضعیت نامطلوب شاگردان بناکار

در آن‌سوی میدان اما، شهرداری چی های تبریز وضعیت چندان خوبی ندارند.شاگردان عادل بناکار در تیم والیبال شهرداری تبریز برخلاف انتظار، امسال نتوانسته‌اند آن‌طور که بایدوشاید نتیجه بگیرند.

تیم والیبال شهرداری تبریز از ۵ دیدار گذشته خود ۲ پیروزی کسب کرده و ۳ باز نیز متحمل باخت شده است. ماحصل این عملکرد نه‌چندان مطلوب، ۶ امتیاز از ۱۵ امتیاز ممکن بوده که تبریزی‌ها را در رده هشتم جدول ۱۲ تیمی لیگ برتر جای داده است.

بازیکنانم هم‌قسم شده‌اند

عادل بناکار درباره این دیدار به خبرنگار تسنیم می‌گوید:ما بازی سختی مقابل پیکان داریم. آنان یکی از تیم‌های بزرگ و مدعی لیگ برتر هستند که امسال نیز در فصل نقل و انتقالات پول زیادی خرج کردند و بازیکنان بزرگ و ملی‌پوش گرفتند.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز می‌افزاید:مطمئناً آنان در تبریز به چیزی جز پیروزی فکر نمی‌کنند اما ما هم مقابل هواداران خود بازی خواهیم کرد. همچنین بازیکنانم هم‌قسم شده‌اند تا بار دیگر به جمع بالانشینان جدول برگردند و نتایج ضعیف هفته‌های گذشته را جبران کنند.

تبریزی‌ها به دنبال فرار از بحران

تیم والیبال شهرداری تبریز با پیروزی در این دیدار می‌تواند شمار امتیازات خود را به عدد ۹ برساند و صاحب سومین پیروزی خود در رقابت‌های لیگ برتر شود تا به‌نوعی از بحران فرار کند.

تبریزی‌ها در ۲ دیدار گذشته خود مقابل متین ورامین و عمران ساری متحمل ۲ باخت پی‌درپی شده‌اند که شکست در این دیدار نیز می‌تواند برای آنان تبعات سنگینی داشته باشد و سومین باخت پی‌درپی‌شان در رقم بزند.

دیدگاه شما

  • مطالب تصادفی


  • پر بازدیدها