شما در حال مشاهده نسخه قدیمی سایت مهدنیوز می باشد.

8521_723

8735_132
 تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۸ ق٫ظ

مدیرعامل پژو پاسخ داد:

شرط پژو برای تولید خودروهای جدید کمتر از ۳۵ میلیون تومان در ایران

مدیرعامل پژودر مورد تولید خودروهای جدید زیر ۳۵ میلیون تومان در ایران توضیحاتی را ارائه داد.

پژو

به نقل از عصر ایران، “کارلوس تاوارس” مدیرعامل پژو – سیتروئن در پاسخ به سوالی درباره امکان تولید خودرهای زیر ۱۰ هزار دلار (۳۵ میلیون تومان) در ایران گفت: اگر تقاضا وجود داشته باشد می توان مدل های پایین تر خودروهای پژو را در ایران تولید و در بازار عرضه کرد.

وی ادامه داد: هم اکنون مدل هایی که قرار است در ایران و در شرکت ایکاپ تولید شود بر پایه تکنولوژی روز خودروهای پژو است که همگی آن ها در حال حاضر در حال تولید در اروپا نیز هستند ولی اگر تقاضا برای خودروهای ارزان قیمت باشد می توان از مدل های قدیمی تر خودروهای پژو که همگی نیز کیفیت بالایی نیز دارند استفاده کنیم .

وی ادامه داد: اگر تقاضا برای بازار وجود داشته باشد ما نیز بهترین تصمیم را خواهیم گرفت.

مهمترین بخش های مصاحبه مدیر عامل پژو – سیتروئن به این شرح است.

— مسئولیت شماره یک ما راضی کردن مصرف کننده ایرانی است و در همه محصولات و برندهایی که وارد می ‏کنیم، مدرن بودن، ایمنی و حفاظت از محیط زیست را در نظر داریم.

—  پژو برای این همکاری مشترک سنگ تمام خواهد گذاشت.

–گام اول همکاری های جدید  تولید خودروهای ۲۰۸، ۲۰۰۸ و ۳۰۱ است.

–شرکت ایکاپ( شرکت مشترک ایران خودرو و پژو) با حضور و همکاری تامین کنندگان ایرانی موفق خواهد بود چرا که ما به سازندگان ایرانی اعتماد داریم و برای توسعه صادرات محصولات مشترک خود به انتقال تخصص و دانش فنی به آنها خواهیم پرداخت.

–اطمینان دارم که ایکاپ با وجود رهبران و کارکنان توانمند خود و حمایت هر دو طرف این قرارداد مشترک می‏تواند اهداف صادراتی خود را محقق کند.

— ایران خودرو در اجرای برنامه های راهبردی و الگوی کسب و کار جدیدی که پژو برای خود تعریف کرده است، نقش کلیدی داشته و در تولید محصولات ما در منطقه که ۷۵درصد خواهد بود، تولیدکننده نخست منطقه خواهد بود.

–اگر امروز اینجا هستیم، حرف‌هایمان را با دوستانمان در دنیا زده‌ایم و در موضعی هستیم که از رشد شرکت  استقبال می‌کنیم. نیت ما این است که در ایران حضور داشته باشیم و همکاری به صورت برد-برد باشد.

–تلاش می‌کنیم که گذشته را پشت سر گذاشته و آینده جدیدی در ایران آغاز کنیم. در این زمینه انتقال‌های بزرگی برای تامین پروژه انجام داده‌ایم که پرداخت غرامت نیز جزو آن بوده است که البته محرمانه است.

–سهم بازار پژو در ایران خیلی عظیم است. بیش از ۴ میلیون پژو در خیابان‌ها و جاده‌های ایران حرکت می‌کنند و ما به دنبال بهبود خدمات پس از فروش در ایران هستیم.

–در این جوینت ونچر با حداکثر سرعت محصولات جدید را تولید خواهیم کرد و مصرف کننده ایرانی حق انتخاب دارد که چه خودرو‎یی بخرد.

–شرکت ما قربانی تحریم شد، جلوی ما را گرفتند و ما مجبور بودیم به قوانین احترام بگذاریم زیرا در غیر اینصورت عواقب وخیمی برای ما به همراه داشت.ما مشکلات مالی شدیدی داشتیم و نمی خواستیم مشکلات مالی مان بدتر شود.

مدیرعامل شرکت خودروسازی فرانسوی پژو – سیتروئن با سفربه تهران، روز چهارشنبه با مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیدار و گفتگو کرد.

دیدگاه شما

  • مطالب تصادفی


  • پر بازدیدها