شما در حال مشاهده نسخه قدیمی سایت مهدنیوز می باشد.

8521_723

8735_132
 تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۹ ق٫ظ

فرجی در جام حذفی جایگزین چه بازیکنی خواهد شد؟+تصاویر

رضا فرجی بازیکن بومی تراکتور به احتمال زیاد در جام حذفی فرصت بازی خواهد داشت.

تراکتور تمرین

با آغاز جام حذفی و مصدومیت های پیش آمده برای بازیکنان اصلی تیم، بازیکنان جوان تراکتور فرصت بازی خواهند داشت. به نظر می رسد رضا فرجی بازیکن بومی تراکتور نیز جز این بازیکنان جوان باشد. عدم صدور کارت بازی این بازیکن به یکی از حاشیه های بزرگ این فصل تراکتور تبدیل شد و همین ثابت می کند که تونی اولیویرا روی این بازیکن حساب ویژه ای باز کرده است.

با توجه به اینکه رضا فرجی مدافعی است که قابلیت بازی در دفاع وسط و چپ را دارد می تواند تا بهبودی کامل مصدومیت شجاع خلیل زاده در جام حذفی به بازی گرفته شود. البته با مصدومیت جزئی که برای آقایی پیش آمده است، در صورت استراحت دادن به این بازیکن رضا فرجی می تواند جایگزین وی نیز باشد.

در صورتی که رضا فرجی به ترکیب اصلی تراکتور راه یابد از جمله معدود بازیکنان تراکتور است که توانسته است از تیم های پایه به تیم اصلی برسد و بایستی قدر این فرصت را دانسته و با تمرکز بالا برای تیم بزرگی مثل تراکتور بازی کند. چراکه او قابلیت های لازم برای یک مدافع شش دانگ را دارد و با قد بلند و دوندگی و استیل مناسب خود می تواند به یکی از مدافعین ثابت تراکتور در آینده تبدیل شود.

این روزها بازی رضا فرجی با پیراهن شماره ۲۴ در تمرینات تراکتور زیر ذره بین قرار دارد:

۲

۱

۳

تعداد دیدگاه‌ها:  3

 1. 0

  ۱۰تا بازیکن از زمین خاکی بره بهتر لا اقل دلمون خوش میشه که همشهریمون هستن تا اینکه بازیکن غیر بومی میلیلاردی پول بگیره خودشم بازی نکنه

 2. 0

  خدایی بازیکن نمونه هس 

 3. 0

  فقط بومی اونم تورک نه مثله نصرتی دو رگه ولی قبول کنیم هیچ وقت نمیتونیم تیمی که رسول درست کرده بودو به پا کنیم بهترین تیم بود کامدار ۲ سال دیگه بهتر از اندو کار میکنه میبینین کاش بازیکنایه بومی میموندند و دعا میکنم به جایی نرن تا نیم فصل یا ساله بعد کم کم برگردن به تیمشون یاشاسین تونی یاشاسین رسول یاشاسین تیمیمیز تراختور

دیدگاه شما

 • مطالب تصادفی


 • پر بازدیدها