شما در حال مشاهده نسخه قدیمی سایت مهدنیوز می باشد.

8521_723

8735_132
 تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ | ۲:۵۱ ب٫ظ

تلخ و شیرین هفته هشتم لیگ برای تبریزی⁠ها

تیم تراکتورسازی تبریز با برتری چهار گله خود برابر تیم راه آهن تهران توانست ضمن کنار زدن تیم استقلال از بالاترین خانه جدول، پس از ۲۲ هفته فوتبالی بار دیگر بر مسند صدرنشینی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور تکیه بزند.

هواداران تراكتور

با انجام پنج دیدار باقی مانده از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، پرونده بازی های این هفته بسته شد و طی آن با توجه به نتایج رقم خورده تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز توانست از شکست استقلال در خانه نفت تهران بهره کافی را برده و با ثبت برتری چهار بر یک برابر راه آهن تهران، به صدر جدول برسد.

در این بازی که در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز و در حضور بیش از ۳۰ هزار نفری هواداران تیم تراکتورسازی به انجام رسید، تیم میزبان توانست برتری خود را در طول بازی به حریف دیکته کرده و چهارمین برد متوالی اش را جشن بگیرد.

تراکتورسازی تبریز با این برد ۱۹ امتیازی شد و توانست ضمن کنار زدن تیم استقلال از بالاترین خانه جدول، پس از ۲۲ هفته فوتبالی و برابر با ۲۸۷ روز بار دیگر بر مسند صدرنشینی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور تکیه بزند. هم اکنون پس از تراکتورسازی، استقلال با ۱۸ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

تیم تراکتورسازی آخرین بار در فصل گذشته و در هفته شانزدهم با برتری برابر پرسپولیس در تبریز توانست به صدر جدول لیگ برتر برسد که البته این صدرنشینی دوام چندانی نداشت و تیم تحت هدایت فنی مجید جلالی پس از دچار شدن به حواشی مختلف، از صدر به زیر کشیده شد.

اما یک روز قبل از صدرنشینی تیم تراکتورسازی در لیگ چهاردهم، تیم گسترش فولاد دیگر نماینده فوتبال تبریز در لیگ برتر در اهواز برابر تیم فولاد خوزستان تن به شکست یک بر صفر داد. در این بازی تیم گسترش فولاد تا دقیقه ۳+۹۰ برابر مدافع عنوان قهرمانی خوب دوام آورده بود اما در این دقیقه خطای محمود خمیس به روی اسماعیل شریفات در داخل محوطه جریمه گسترش فولاد موجب شد تا داور اعلام خطای پنالتی کرده و با گل شدن این پنالتی، یک امتیاز از جیب مهدی تارتار و شاگردانش خارج شود.

گسترش فولاد با این شکست بیرون از خانه، هفت امتیازی باقی ماند تا با توجه به نتایج روز جمعه، تا رده چهاردهم جدول پائین بیاید.

دیدگاه شما

  • مطالب تصادفی


  • پر بازدیدها