شما در حال مشاهده نسخه قدیمی سایت مهدنیوز می باشد.

8521_723

8735_132
 تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ | ۸:۴۲ ق٫ظ

تراکتور با جشنواره گل به صدر رسید

تیم تراکتورسازی توانست با پیروزی در مقابل راه آهن چهارمین برد متوالی خود را جشن بگیرد.

تراکتور راه آهن

دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و راه آهن در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹ در استادیوم یادگار امام (ره) تبریز آغاز شد.

تیم تراکتورسازی در این بازی با حامد لک،احمد آل نعمه،خالد شفیعی،محمد ایران پوریان،حبیب گردانی،مهدی کیانی،میرهانی هاشمی(محمد پور رحمت الله)،سامان نریمان جهان،محمد ابراهیمی(فرشاد احمدزاده)،محسن دلیر و ادینیو( فرید بهزاد کریمی)به میدان رفت.

همچنین راه آهن نیز با ایگور نتزیچ، محسن ایران نژاد، علی عظیمی، احمد موسوی، میلاد محمدی(مهرداد محمدی)، محمد ستاری، سیامک کوهنورد(بهنام برزایی)، رامین رضاییان، بهادر عبدی(امین منوچهری)، رضا خالقی فر و محمد غلامی وارد میدان شد.

سرخ پوشان محبوب آذربایجان ابتدای نیمه اول را طوفانی شروع کردند، و لوسیانو ادینهو در دقیقه دوم بازی توانست روی پاس زیبای محسن دلیر اولین گل این بازی و ششمین گل خود را در این فصل به ثمر برساند.

شاگردان استیلی برای جبران این گل، حملات زیادی را انجام دادند تا علیرضا عظیمی در دقیقه ۱۰ بازی توانست گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

در دقایق پایانی بازی، در محوطه جریمه تیم راه آهن بر روی دلیر مهاجم تراکتورسازان، خطای مشکوکی انجام شد که داور بازی اعتقادی به خطا نداشت و این بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد.

شاگردان خطیبی مثل همیشه نیمه دوم را هجومی آغاز کردند. ادینهو و دلیر موقعیت های زیادی را بوجود آوردند ولی هیچ یک از آنها وارد دروازه راه آهن نشد.

سامان نریمان جهان هافبک تراکتورسازان، در دقیقه ۵۹ توانست از میانه میدان برای دومین بار دروازه شاگردان حمید استیلی را باز کند.

استیلی در نیمه دوم سه تعویض خود را انجام داد تا شاید بتواند بازی را به تساوی بکشاند. ولی محسن دلیر بازیکن بومی و اهل مرند تراکتورسازی توانست در دقیقه ۷۷ روی پاس زیبای ادینهو سومین گل تیمش را به ثمر برساند.

بعد از گذشتن تنها سه دقیقه از گل سوم تراکتورسازان، ایران نژاد روی یک اشتباه دروازه تیم خود را برای چهارمین بار باز کرد.

محسن دلیر و سامان نریمان جهان با زدن گل در این بازی با چهار گل در رده دوم گلزنان قرار گرفتند.

قضاوت بازی بر عهده جمشید محمدی با کمک‌های بابک داوری، حمیدرضا رحیمی و پیام حیدری می باشد.

بیش از ۴۰ هزار هوادار سرخ پوش در استادیوم حضور دارد و تیم محبوب خود تراکتورسازی را تشویق می کند.

تیم تراکتورسازی، توانست با پیروزی در مقابل راه آهن چهارمین برد متوالی خود را جشن بگیرد.

دیدگاه شما

  • مطالب تصادفی


  • پر بازدیدها