شما در حال مشاهده نسخه قدیمی سایت مهدنیوز می باشد.

8521_723

8735_132
 تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۵ ب٫ظ

مدیر امور شعب موسسه اعتباری کوثر استان:

طرح کوثر ۶ امکانی مناسب برای شروع فعالیت اقتصادی

آهن تن با اعلام اینکه موسسه اعتباری کوثر با طرح های خود آماده همکاری جهت حمایت از بخش‌های مختلف اقتصادی می باشد. گفت: وام ۵۰۰ میلیون ریالی با کارمزد ۴% فرصتی مناسب برای یک سرمایه گذاری مناسب در بخش اقتصادی است.

آهن-تن

موسسه اعتباری کوثر همگام با سیاست خود مبنی بر حمایت از بخش‌های مختلف اقتصادی کشور، اقدام به اعطاء وام ۵۰۰ میلیون ریالی با کارمزد ۴ درصد و وام ۵۰ میلیون ریالی بدون کارمزد نموده است.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به هر کدام از شعب موسسه اقدام به دریافت این وام نمایند.

موسسه اعتباری کوثر با داشتن شعب گسترده در سطح استان در خدمت مردم شریف می‌باشد. ارائه خدمات متنوع و تسهیلات متفاوت یکی از عمده‌ترین شاخص های بارز این موسسه است.

اولین دیدگاه

  1. 0

    من تو طرح کوثر ۵ شرکت کردم برای وام ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی!
    اولا که یکسال گذشته و موفق به دریافت وام نشده ام! ثانیا انقدر اذیت می کنند که انصراف بدی. سه بار گواهی کسر از حقوق خودم و سه بار گواهی کسر از حقوق ضامنم رو برگرشت دادند و گفتند مطابق میل آنها اصلاح کنیم. در حالیکه ادارات فرم خودشان را دارند و به تمام بانک ها همین فرمها را ارائه می دهند. کلی با رییس اداره سر همین گواهی کسر از حقوق درگیر شدم.
    ضامنم هم همینطور! روم نمیشه تو چشمای ضامنم نگاه کنم. پرونده رو عمدا طولش دادند که انصراف بدم، حالا که سه ماه از زمان تکمیل پرونده م گذشته، میگن فیش حقوقی خودت و ضامنت مال سه ماه پیشه. برو جدیدیش رو بیار! کلا کلاه برداری می کنن

دیدگاه شما

  • مطالب تصادفی


  • پر بازدیدها